KALICI FIRSATLAR YAKALAYABİLİRSİNİZ
Akande BİDAV ÖZARSLAN

Akande BİDAV ÖZARSLAN

KALICI FIRSATLAR YAKALAYABİLİRSİNİZ

19 Ekim 2020 - 01:49

19- 25 Ekim Haftasının Gökyüzü Mesajları 
Gökyüzü Tercümanından herkese merhaba 
Gökyüzünün sert etkilerle dolu hali hepimizi fazlasıyla yoruyor farkındayım. Ancak bu hafta hepinizin yüreğini ısıtacak bir haberle geldim 
Haftaya Ay Yay Burcundayken başlıyoruz. Yurtdışıyla bağlantılı işler / kişiler, inançlar, eğitim, basın-yayın konuları, seyahatler gündemimizde. Haftanın en önemli gökyüzü konumu Başak Burcundaki Venüs’ ün  Jüpiter , Satürn ve Plüton ile yapacağı destekleyici açısı. Süregelen ilişkileri daha sağlam bir zemine oturtma , maddi açıdan atılacak adımlarda ayakların yere sağlam basılacağı imkanlarla karşılaşmamız olası. Ancak Venüs’ün Neptün ile karşıt açısı , oluşan fırsatları değerlendirmeye almadan önce çok iyi düşünmemiz gerektiğini de fısıldıyor. 
Retro hareketine geçtiğimiz hafta başlayan Merkür ise tekrardan Uranüs ile karşıt açı yapmakta. Bu hafta hiç umulmadık yerden unutulan işler karşınıza çıkabilir, sakinliğinizi korumakta epeydir zorlayan açılara pes etmeyin derim. İşin sonunda kavgaya çanak tutmayan kazanacak. 
Neden kavga dedim? Gökyüzünün agresif ergeni Mars , iyimserlik sembolü Jüpiter ile dik açı yapacak çünkü. Aksiyon alayım derken abartılı davranış ve tepkilere açık bir enerji açığa çıkartacaktır. Kaş yapayım derken göz çıkarmanın alemi yok, değil mi? 
Cuma günü Güneş’in Akrep Burcuna geçmesiyle beraber borçlar, alacaklar, gizli konular, korkularımız, derinlerdeki kendimizle ilgili bir sorgulama dönemine giriyoruz. Araştırma, didikleme , kontrolcülük dönemi yaşayabiliriz. Psikolojimizi güçlü tutmaya çalışmak adına çalışmalar araştırabilir, kitaplar okuyabiliriz. Hepinize şimdiden mutlu , sağlıklı bir hafta dileyerek astro gündemin burçlara yansımalarından da kısaca bahsetmek istiyorum. 

KOÇ :  Haftaya eğitim konuları, seyahat planları, yabancılarla veya yurtdışı kaynaklı iş/ilişkilerle başlıyorsunuz. İş yaşamınızda finansal destek yakalama şansınız bu hafta çok yüksek. Değerlendirmeye almadan önce işin önünü arkasını evirip çevirip bakmanızı , detaylara biraz takılmanızı öneririm. 

BOĞA : Haftaya ödemeler , vergiler, alacaklar ,verecekler, bütçe hesaplama işleriyle başlıyorsunuz. Almak istediğiniz bir eğitimle ilgili finans kaynağı şansı yakalayabilirsiniz. Yaşamınızdaki özel kişiyle beraber bir tatil planı için kolları sıvayabilir, ya da bir hobinizle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. 

İKİZLER : Haftaya ikili ilişkiler , ortaklı projelerle ilgili konularla başlıyorsunuz. Toprak yatırımı yapmak, ev alıp satmak planlarınız varsa bu hafta size güzel somut fırsatlar sunabilir ancak yine de ederinden fazla mı değil mi diye detaylı bir piyasa araştırması yapmak şart. 

YENGEÇ : Haftaya gündelik işler , sağlık rutin kontrolleri, evcil hayvanlarını ve çalışma koşullarınızla ilgili konularla başlıyorsunuz. Kendiniz için planladığınız kısa bir seyahat için eşinizden destek görebilirsiniz. Yakın çevrenizden ilişkinizle ilgili var olan sorunlara çözüm yolu bulacak fikirler gelebilir.

ASLAN : Haftaya aşk , çocuklar , arkadaşlar ,sportif faaliyetler ve keyif aldığınız konularla başlıyorsunuz. Ek gelir imkanı yakalayabilirsiniz. Ancak bu işin ilerleyen süreçte sizde bir hayal kırıklığı oluşturmaması adına hızlı karar vermek yerine etraflıca düşünmenizi önerebilirim.

BAŞAK : Haftaya aile , ev , baba , güvenlik konularıyla başlıyorsunuz. Bu hafta size aşk getirebilir. Hem de ayağı yere sağlam basan bir ilişki. Karşınızdaki kişiyi yaşamınıza almadan önce iyice tartmanızı önermiyorum çünkü siz zaten bunu yapacaksınızdır. 

TERAZİ : Haftaya kısa seyahatler, kardeşleriniz, yakın çevrenizdeki kişiler , kısa süreli eğitim konularıyla başlıyorsunuz. Evinizle ilgili ya da ailenizle ilgili bir süredir yaşadığınız sorunlara çok uzaklardan birinden ya da hiç ummadığınız kişiler aracılığıyla çözüm yolları edinebilirsiniz. Ya da ailenizde varsa bir sağlık sorunuyla ilgili yurtdışı kaynaklı bir tedavi süreci fırsatı karşınıza çıkabilir.

AKREP : Haftaya maddi kaynaklarınız, gelir gider dengesi gibi konularla başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla kısa bir seyahat planlayabilirsiniz. Kardeşiniz ya da yakın çevrenizdeki birinin bir süredir yaşadığı soruna kalıcı bir çözüm bulma fırsatı yakalabilirsiniz.

YAY : Haftaya sağlık, kişisel bakım, ilişkiler , ortaklı işler gibi konularla başlıyorsunuz. Kariyer planlarınızın bu hafta tıkır tıkır işlediğine ve maddi kazancınızı arttıracak fırsatlar yakalama şansına şahit olabilirsiniz. 

OĞLAK : Haftaya biraz inzivada kalmak isteyerek başlayabilirsiniz. Haftanın ortalarına doğru çok daha enerjik hissedebilirsiniz. Bu konuda sizi kabuğunuzdan çıkarmak isteyecek özel bir kişi veya arkadaşınızın sosyalleşme önerilerine kulağınızı kapatmayın derim.

KOVA : Haftaya grup çalışmaları, sosyal ilişkiler, gelecek hedefleri , arkadaşlarla ilgili konularla başlıyorsunuz. Kendinizi kapattığınız, içinize atıp bastırdığınız şeyler varsa bu anlamda şifa bulacağınız bir hafta. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödeme ya da miras ile ilgili de sevindirici gelişmelere açıksınız.

BALIK : Haftaya iş, kariyer, evlilik , annenizle ilgili konularla başlıyorsunuz. Gelecek hedeflerinizle ilgili ya da sosyal medya üzerinden yaptığınız işlerinizle ilgili kendinize bir partner bulabilir ya da eşinizden bu anlamda destek görebilirsiniz. Kafa karışıklığını bir kenara almanızı ve istikrarla ilerlemenizi öneririm.

Instagram hesabım : @ adigeastroloji 
Astro Danışmanlık için : akandebidavastroloji@gmail.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum